استعلام نام دانشگاه

پس از بررسی رزومه شما توسط کارشناسان آفرند ، شما به دو روش می توانید اقدام بفرمایید:
1- درخواست استعلام ( قبل از صدور مدرک )
2- ثبت نام بدون نیاز به استعلام.

 
1- درخواست استعلام :
در این روش ، پس از اینکه کارشناسان آفرند رزومه شما را بررسی و مورد تایید قرار دادند ، رشته و مقطع تحصیلی قابل اخذ را توسط ایمیل باطلاع شما خواهند رساند.
شما می توانید پس از پرداخت هزینه استعلام لیست دانشگاهها که در جدول زیر درج شده است، بین 4 رده دانشگاهی مندرج در سایت آفرند، یکی را انتخاب کرده و از کارشناسان درخواست کنید تا لیست دانشگاههایی که در آن رده دانشگاهی ، شما را پذیرفته اند را در اختیارتان قرار دهند.
پس از اینکه لیست دانشگاهها در اختیار شما قرار داده شد ، شما می توانید صحت هریک از دانشگاهها را بررسی بفرمایید و هرکدام که مورد نظر شما قرار گرفت را انتخاب و به کارشناسان اطلاع دهید.
شما می توانید هزینه را بصورت ریالی و یا دلاری پرداخت نمایید.

 
هزینه استعلام لیست اسامی دانشگاهها 
100 دلار
(یا معادل ریالی آن)

 
2- اقدام بدون نیاز به استعلام:
در این روش ، شما هیچ هزینه ای بابت استعلام لیست دانشگاهها نخواهید پرداخت و کارشناسان مجرب مجموعه معظم آفرند با توجه به سوابق کاری و علمی غیر آکادمیک شما یکی از بهترین دانشگاهها ، در رده انتخابی شما را برای شما انتخاب خواهند کرد و شما بصورت ریالی و یا دلاری فقط هزینه ثبت نام دانشگاه را پرداخت خواهید نمود.
پس از اقدام از هریک از روشهای فوق و پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه و تحویل کلیه مستندات لازمه ، مدارک دانشگاهی شما ظرف مدت سه یا چهار هفته مستقیما و بدون واسطه ، از سوی دانشگاه صادر کننده مدرک توسط پست DHL درب منزل یا محل کار شما تحویل داده خواهد شد.