اسامی دانشگاههایی که امکان صدور مدرک را دارند
fa en

تبدیل سوابق کاری  
به 
مدارک دانشگاهی

AFARAND Degree

اسامی دانشگاههایی که امکان صدور مدرک را دارند

کدام دانشگاه مدرک را صادر خواهد کرد؟


پس از بررسی رزومه شما توسط کارشناسان آفرند ، شما به دو روش می توانید اقدام بفرمایید:

1- درخواست استعلام اسامی دانشگاهها ( قبل از صدور مدرک )
2- ثبت نام بدون نیاز به استعلام لیست دانشگاهها


1- درخواست استعلام :

در این روش ، پس از اینکه کارشناسان آفرند رزومه شما را بررسی و مورد تایید قرار دادند ، رشته و مقطع تحصیلی قابل اخذ را توسط ایمیل باطلاع شما خواهند رساند.
شما می توانید پس از پرداخت هزینه استعلام لیست دانشگاهها که در زیر درج شده است، بین 3 رده دانشگاهی مندرج در سایت آفرند، یکی را انتخاب کرده و از کارشناسان درخواست کنید تا لیست دانشگاههایی که در آن رده دانشگاهی ، شما را پذیرفته اند را در اختیارتان قرار دهند.
پس از اینکه لیست دانشگاهها در اختیار شما قرار داده شد ، شما می توانید صحت هریک از دانشگاهها را بررسی بفرمایید و هرکدام که مورد نظر شما قرار گرفت را انتخاب و به کارشناسان اطلاع دهید.
شما می توانید هزینه استعلام لیست دانشگاهها را بصورت ریالی و یا دلاری پرداخت نمایید.


هزینه استعلام لیست اسامی دانشگاهها 
100 دلار

(یا معادل ریالی آن)


2- اقدام بدون نیاز به استعلام:

در این روش ، شما هیچ هزینه ای بابت استعلام لیست دانشگاهها نخواهید پرداخت و کارشناسان مجرب مجموعه معظم آفرند با توجه به سوابق کاری و علمی غیر آکادمیک شما یکی از بهترین دانشگاهها ، در رده انتخابی شما را برای شما انتخاب خواهند کرد و شما فقط هزینه ثبت نام دانشگاه را پرداخت خواهید نمود.

پس از اقدام از هریک از روشهای فوق و پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه و تحویل کلیه مستندات لازمه ، مدارک دانشگاهی شما ظرف مدت سه یا چهار هفته مستقیما و بدون واسطه ، از سوی دانشگاه صادر کننده مدرک توسط پست سفارشی درب منزل یا محل کار شما تحویل داده خواهد شد.