Chat with us, powered by LiveChat هشدار آفرند به بینندگان سایت !
  

هشدار آفرند به بینندگان سایت !

هشدار !

با توجه به وسعت فعالیت شرکت آفرند و تعداد زیاد دانشگاههای طرف قرارداد و اطلاعات بروز شده سایت آفرند ، اخیرا افرادی بدون آدرس و هویت حقوقی و در قالب وب سایت های مختلف و ارائه شماره تلفن موبایل ، اقدام به جعل و کپی برداری از محتویات سایت آفرند (که تنها سایت دو زبانه فارسی و انگلیسی در زمینه تبدیل سوابق کاری به مدارک دانشگاهی در دنیا می باشد ) نموده اند.

اخیرا برخی وبلاگها و سایتهای مجعول ، با قصد و نیت کلاهبرداری از هم میهنان عزیز با دریافت مبالغی جهت تبدیل سوابق شغلی به مدرک دانشگاهی از موسسات نامعتبر که هیچیک دانشگاه نیستند ، موجب تشویش و عدم اعتماد هم میهنان عزیز به روند صحیح تبدیل سوابق کاری به مدارک دانشگاهی معتبر در ایران که توسط مجموعه معظم آفرند قابل انجام است ، شده اند !

جهت اطمینان بیشتر ، به شما توصیه می شود در صورتیکه مایلید با اینگونه سایتها وارد مذاکره شوید ، قبل از هرگونه اقدامی ابتدا تاریخ تاسیس آن سایت و از آن مهمتر تاریخ تاسیس و آدرس موسسه آنها را جویا شوید . (درصورتیکه آشنایی کافی جهت بررسی تاریخ تاسیس سایت ندارید ، همکاران ما با کمال میل بطور رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد) .
براحتی متوجه خواهید شد که هیچیک از این سایتها حتی بمدت یکسال هم فعال نیستند و محتوای سایت ایشان بطور کامل از روی سایت آفرند ( که تنها پیش کسوت در امر تبدیل سوابق کاری به مدارک دانشگاهی است ) ، کپی برداری شده است و با قصد کلاهبرداری از اطلاعات سایت آفرند سوء استفاده می کنند.

لذا خواهشمند است قبل از ارسال مدارک خود و ارائه اطلاعات شخصی و یا پرداخت وجه به افراد ناشناس که اخیرا خود را نماینده شرکت آفرند معرفی می نمایند و یا با درج محتویات سایت آفرند از نام این شرکت سوء استفاده می کنند حتما با دفتر مرکزی شرکت آفرند تماس حاصل فرمایید تا درخصوص صحت اینگونه افراد استعلام صورت گیرد.

بخاطر داشته باشید که آفرند یک مجموعه امریکایی است و در ایران هیچ نمایندگی و یا دفتری ندارد.